Adım zeynep Bursa’da jigolo arıyorum

1
1634

♥ Selam İsmim Fatmanur , 26 Yaşındayım Çok Azgınım Yasak Sürecinde Telefonda Azdıracak Erkek Arıyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara .!! ♥.  003225889363

Selam arkadaşlar ismim zeynep Bursa’da yalnız başıma yaşayan 33 yaşında dul bir bayanım. Kendime Bursadan jigolo arıyorum. Bursa jigolo arayan bayanlar bölümünde benim de ilanım yayınlanırsa çok sevinirim.Buraya annemle birlikte gelmiştik. Annem iki yıl önce vefat etti. Eski eşinle aranda olan sıkıntılardan dolayı artık tamamen görüşmüyoruz. Önce arada çocuk olduğu için görüşelim diyorduk. Fakat sonraları eşim iyice kafayı yedi ve bana saçma sapan tekliflerde bulunmaya başladı. Beni arkadaşlarıyla falan paylaşmaya başladı. Eve geliyorlardı alkol alıyorlardı ve hep birlikte benimle birlikte olmak istiyorlardır. Artık bu gibi şeylere dayanamadım için kocamla aramdaki bütün irtibatı kestim. Bursa’da şimdi yalnız başıma yaşamaya başladım. Ancak yalnızlıkta insanı bir yere kadar idare ediyor. Yalnızlık güzel şey ama bir kadının tek başına yaşaması çok zor. Bu yüzden artık hayatıma bir erkek arkadaş, bir sevgili, bir jigolo olmak istiyorum. Çok fazla param yok. Aşırı para düşkün olanlar mesaj göndermesinler.

buraya annemle birlikte gelmiştik. Annem iki yıl önce vefat etti. Eski eşimle aramda olan sıkıntılardan dolayı artık tamamen görüşmüyoruz. Önce arada çocuk olduğu için görüşelim diyorduk. Fakat sonraları eşim iyice kafayı yedi ve bana saçma sapan tekliflerde bulunmaya başladı. Beni arkadaşlarıyla falan paylaşmaya başladı. Eve geliyorlardı alkol alıyorlardı ve hep birlikte benimle birlikte olmak istiyorlardı. Artık bu gibi şeylere dayanamadım için kocamla aramdaki bütün irtibatı kestim. Bursa’da şimdi yalnız başıma yaşamaya başladım. Ancak yalnızlıkta insanı bir yere kadar idare ediyor. Yalnızlık güzel şey ama bir kadının tek başına yaşaması çok zor. Bu yüzden artık hayatıma bir erkek arkadaş, bir sevgili, bir jigolo almak istiyorum. Çok fazla param yok. Aşırı para düşkün olanlar mesaj göndermesinler.

Bu hayatta her şeyi paradan ibaret değil. Belki çok sık arkadaş oluruz? Belki çok sıkı sevgili oluruz? Her şeyi paraya bağlamayın arkadaşlar. Yani burada gördüğüm jigolo erkeklerin birçoğu para falan istiyor. Hiç hoşuma gitmiyor bu durum açıkçası.! Çünkü karşılıklı olarak bazı şeyleri paylaşıyorsak birimizin maddi düşünmesi doğru değil. Sonuç olarak bu insan benim evime geliyor, benim yaptığım yemeği yiyor, benim evimde uyuyor ve benim evimde uyanıyor. Daha da komik olanı ise bu insanla yatıyorum bu insanla kalkıyorum. Ben neden para vereyim ki? Sizce de bu biraz saçma değil mi arkadaşlar. Ancak şöyle bir durum var. Eğer erkek arkadaşımın yani buradan bulduğum sevgilimin ekonomik durumu iyi değilse ona maddi olarak tabii ki destek olabilirim.

Sonuçta ilişkilerde bu tarz şeyler olabiliyor. Yani erkek arkadaşımın parası yoksa tabii ki seve seve veririm. Ama bunu benimle ilişkiye girdiği için ya da benimle yatağa girdiği için yapmam. Tek gecelik ilişki arayan bayanlar gibi değilim. Günübirlik ilişki arayan dul bayanlar, olgun bayanlar, zengin bayanlar gibi de değilim. Türkiye’nin neresinden olduğu sorun değil. Ankara İzmir bursa Konya Adana Gaziantep Diyarbakır hiç fark etmez. Ben insanları dil din erk ayrımı yaparak ayırt etmem. Kürt Türk Alevi laz Çerkez diye de ayırmam. Benim için önemli olan karşımda muhatap olabileceğim aklı başında bir insan olmasıdır. Şimdiden mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum arkadaşlar hoşçakalın.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Çok Azgınım Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here