Bursa’da dürüst ücretsiz jigolo arıyorum

SesliGit.Com Yönetici tarafından tarihinde yayınlandı

Bursa Jigolo Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Arkadaşlar merhaba Bursa’da yalnız başıma yaşıyorum uzun zaman önce eşimden ayrıldım buraya yerleştim.dürüstlüğünden Emin olduğun biriyle birlikte güzel vakit geçirmek için buraya geldim tesadüfen Twitter’da dolaşırken gördüm.gerçekten aklı başında güvenebileceğim bir jigolo bulmak ve öyle para pul işleri araya girmeden güzel vakit geçirmek istiyorum tek istediğim budur.

Bunun haricinde çok fazla bir beklentim yoktur. Benim erkek arkadaşım yok yani zaten işten güçten öyle sevgili yapma ya da erkek arkadaş bulmaya falan zaman bulamadım.Twitter’da dolaşırken de burayı görünce belki benim de bir şansım olur diye ilan vermek istedim ama ne kadar güvenilir olduğundan falan da emin değilim ücretsiz olması güvenilir olduğu anlamına geliyor bence.

çünkü normalde bütün jigolo siteleri jigolo ajansları böyle şeyler için üyelik ücreti falan istiyorlar ama burada böyle bir şey olmadığı için bir şey kaybetmeyeceğini düşündüm.bir anlamda bu sırada yakınlarında bulunan jigolo arayan bayanlar kategorisinde benim de ilanımı yayınlarsanız çok sevinirim.


SesliGit.Com Yönetici

Halime Güntekin

Diğer sitemiz www.sesliarzu.com

4 yorum

Avatar

💜 NİLÜFER 💜 · Kasım 18, 2020 1:44 pm tarihinde

Selamlar arkadaşlar ben de Bursa’dan katılıyorum mümkünse ben de kendime uygun bir jigolo bulmak istiyorum.

    Avatar

    oktay barış · Kasım 19, 2020 3:02 am tarihinde

    Nilüfer hanım slm lar ben oktay seyehat engelim yok sizi tanımak isterim

Avatar

Mustafa Ağa · Kasım 19, 2020 12:39 am tarihinde

Harika görünüyorsunuz. Sizi çok beğendim. Jigolo değilim ama eğer sizin içinde bir sakıncası yoksa sizinle evlenmek istiyorum.

Avatar

Vedat · Kasım 24, 2020 7:59 pm tarihinde

Slm ben ist dan vedat yas 43 guvenilir durust biri oldugumu dusunuyorum maddi beklentiler olmadan ne istediğini bilen gizliliğe önem veren bir bayanla tanışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir