Jigolo Arayan Dul Zengin Bayanlar

0
458

Hem Jigolom , Hem Dostum , Hem Arkadaşım , Hem Sevgilim Olacak Bir Erkek Arkadaş Arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar. İsmim gülfidan. Jigolo arayan dul zengin bayanlar arasında ben de varım. İstanbul’dan katılıyorum. İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum.37 yaşındayım. Kocamdan boşanalı çok oldu. Uzun zamandır hayatıma hiç erkek arkadaş ya da sevgili gibi bir şey almadım. Ancak bir kadın olarak doğal olarak benim de bir takım ihtiyaçlarım var. Ben jigolo arayan zengin dul bayanlar arasındayım ama, kendimi öyle çok fazla söylenemez. Benim daha çok erkek arkadaş ya da sevgili gibi bir şeye ihtiyacım var. Arada sırada görüşebileceğim ve karşılıklı olarak bazı dertlerimi sıkıntılarımı paylaşabileceğim bir sevgili arıyorum.

İstanbul Ankara İzmir Konya Samsun Tokat Sivas Adana Gaziantep Diyarbakır Antalya neresi olursa olsun benim için hiç fark etmez. Hatta Bursadan olursa da bana uygundur. Çünkü arada sırada gidip geliyorum. Zengin bayanlar burada çok fazla var. Ben de burada kendime bir kısmet bulurum diye şansımı denemek istedim. Site sahiplerine de teşekkür ediyorum herhangi bir ücret falan istemediler. Böyle bir platform olduğu için gerçekten çok mutluyum.

Öncelikle sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum.1.68 boyunda 37 yaşında 38 yaşından gün almış dul bir bayanım. Jigolo arıyorum ama nasıl bir jigolo? Hemen size bunları açıklıyım arkadaşlar. İlk olarak ben öyle zengin kadınlar gibi değilim. Benim hayatıma girecek kişi benim sevgilim gibi benimle birlikte yaşayacak. Ya da haftada en az iki ya da üç kere bana gelmesi gerekiyor. Bir kadın olarak bir takım ihtiyaçlarım var demek istediğimi siz anladınız herhalde.!

Zengin Dul Bayanların Cep Telefon Numaraları

Sitemizde kadınların cep telefon numarası paylaşması yasaktır. Zengin ve dul kadınlarla, olgun ve zengin bayanlarla tanışmak arkadaşlık yapmak ya da sevgili olmak istiyorsanız, Jigolo arayan zengin dul ve olgun bayanlarla öncelikle arkadaş olmanız gerekiyor. Kadınlar size güvenirsem telefon numaralarını kendileri verirse, bu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

Ancak sitemizde erkek arkadaşlar cep telefon numaralarını paylaşabilirler. Herkes kendi yaptığı paylaşımdan kendisi sorumludur. Herkesin bizlerde mail adresi, IP adresi bulunmaktadır. Sonuç olarak doğacak hukuksal bir problem de yetkili mecralara kişilerin bilgileri verilecektir haberiniz olsun..

Jigolo arayan, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan zengin ve dul bayanlarla Son derece pratik ve rahat bir şekilde iletişim sağlayabileceğiniz, hiçbir üyelik gerçekleştirmeden arkadaşlık yapabileceğiniz ve sevgili olabileceğiniz bir internet sitesinde bulunuyorsunuz.

Mesaj Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here